Konum - Ulaşım

Türkiye’nin güney-batısında,Muğla ili,Fethiye ilçesine bağlı, Dünya’nın en çok fotoğraflanan plajı olan Ölüdenize sadece 8km.uzaklıktaki. Faralya Köyündedir.
Kelebekler vadisi ve Ölüdenize hakim manzarası,zengin bitki örtüsü,dimdik ayakta duran vahşi dağları ile ziyaretçilerine dudak ısırtmaktadır.Birçok insanın belki de hiç görmediği kelebek ırkları,uzun zamandır özlemini çektiği çiçek kokuları ve kuş sesleri,Anadolu’nun küçük bir fotoğrafı olan otantik köy yaşamı,sizlere gelmeniz için küçük bir sebep olabilir.Faralya apayrı bir iklime sahiptir.Sıcak yaz aylarında buram buram doğa kokan esinti sayesinde hiç sıcaktan rahatsız olmazsınız.Ayrıca sivrisineğin hiç olmadığı ender yerlerden,biridir,Faralya.
Bu kadar övgüyle bahsettiğimiz bu şirin yere nasıl ulaşabileceğinizi de anlatmazsak olmaz.
KARAYOLU ile gelen misafirler ilk önce bize 20 km.uzaklıktaki Fethiye’ye gelir.Otobüs ile gelenler otogardan bir taksiye veya yine o yoldan geçen Ölüdeniz-Faralya minibüslerine binerek ulaşabilirler.Minibüse binerken Faralya’ya  gidip gitmediğini sormak gerekir çünkü; bazıları sadece Ölüdeniz’e kadar geliyor.Ayrıca Faralya Köyü,Hisar mahallesindeki Keyif Motel’de ineceğinizi söylerseniz hiçbir zorluk yaşamadan bize ulaşmış olursunuz.
Kendi aracı ile gelenler ise Fethiye’ye gelince,Ölüdeniz yoluna devam edip Ovacık’tan sonra ölüdeniz’e ulaşırlar.Ölüdeniz’de ‘’Ölüdeniz Marketin’’ önünden sola dönerek 8 km. sonra Faralya Köyünün girişinde bize rahatlıkla ulaşmış olurlar.
UÇAK ile gelen misafirler için en iyi seçenek Dalaman Havaalanı’dır.Sadece 70 km uzaklıkta olan dalaman havaalanı’ndan ‘’Havaş’’servisi ile Fethiye’ye kadar gelip sonrada taksi ya da ölüdeniz-Faralya minibüsleri ile bize ulaşabilirsiniz.
Ayrıca Dalaman’dan taksi ile ya da bizim daha ucuza sağlayacağımız servis ile gelmek de mümkündür.
Bu yolculuk esnasında herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız 24 saat Keyif Motel ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

 

 

 

Keyif MOTEL - Restaurant

"Doğanın enerjisini, bizlerin yürek dolusu sevgisini, beden ve ruhunuzun mola yeri Keyif dolu bir tatil dileriz.

Hakkimizda

Yesillikler içindeki Faralya köyünde ve Kelebekler Vadisinin muhtesem manzarasi esliginde piril piril, saglik dolu bir güne uyanmak istiyorsaniz Keyif Motel sizleri bekliyor.

Doganin enerjisini, bizlerin yürek dolusu sevgisini, hem beden hem de ruhlarinizi dinlendirmek adina hayattaki mola yeriniz olacak Keyifli bir tatil dileriz.

 

.
.
.
.

Birlikte Nice Keyifli Tatillere

Yesillikler içindeki Faralya köyünde ve Kelebekler Vadisinin muhtesem manzarasi esliginde piril piril, saglik dolu bir güne uyanmak istiyorsaniz Keyif Motel sizleri bekliyor. Kelebekler Vadisine açilan küçük pencerelerinizden mutluluk içinize dolarak uyanacak ve yine doyumsuz manzarasi ile çardaginda simsicak köy ekmeginizin kokusuna ve tadina dalarak keyifli bir köy kahvaltisi yapacaksiniz.

Gün içinde ise burnunuza gelen enfes gözleme kokulari iste tatil, iste huzur dedirtecek türden.Dilerseniz yine gayet dogal olmasina özen gösterilmis menüsünden dileginizi seçerek Faralya’nin güzelliklerine dalip çiktiktan sonra kendinizi mükafatlandirabilirsiniz.

Daha Fazla

 

 

Copyright © 2015 keyifmotel.com. All Rights Reserved